Nogometaši Lazija prvi su četvrtfinalisti Talijanskog kupa.
Nogometaši Lazija prvi su četvrtfinalisti Talijanskog kupa, oni su u osmini finala na Olimpijskom stadionu u Rimu uvjerljivo svladali trećeligaša Novaru s 4:1 (4:0).
Golove za Lazio postigli su Luis Alberto (12), Immobile (20, 35) i Milinković-Savić (45+3), da bi u nastavku na konačnih 4-1 smanjio Eusepi (49-11m).
Milan Badelj ostao je na klupi Lazija.
Lazio će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Inter - Benevento koji je na programu u nedjelju.